ŽIVLY

... Co napsaly účastnice ...

Cítím se opečovaná, restartovaná a silnější do nového týdne. Naštosované emoce mohly ven a přišla úleva. * Líbila taneční část - silná a zároveň tak přirozená byla maorská haka. * Sladká tečka byla moc příjemná vzájemná masáž. Jinak jsi to měla moc hezky připravené, zpěv, tanec, rituály i masáž jsme si moc užily. Budeme se těšit na příště :)

Vendula Mátlová, Vlašim

Setkání bylo pro mne krásným zastavením v krásném prostředí. Cítila jsem se s Vámi všemi velmi dobře a svobodně. Můj hluboký obdiv za citlivé vedení, uměleckou inspiraci a vytvoření kouzelného prostředí. Věřím, že jsme byly uzdravené v tom, co jsme nejvíc potřebovaly.

Petra Novotná, Postupice

byla jsem spokojená, splnilo to mé očekávání, pohoda... vše bylo fajn a moc příjemná byla i poslední masáž, nastolení klidu, pohody,... zázemí - paráda, vše k dispozici... nic jsem nepostrádala, jen ten čas nám utekl moc rychle... poklona pro tebe, že jsi "nestála" na hodinách a hned nás nevyhodila, jakmile čas vypršel... Těší se na další setkání

AlEnka Šimánková, Praha

ŽIVLY  UVNITŘ I VNĚ NÁS

Stále více vnímám jak je potřebné a léčivé setkávát se v ženském kruhu, ladit se na naše aspekty, uvědomovat si je a posilovat. Tvoření, plynutí, bytí a sdílení.

Tím nacházíme sílu, která je z našich zdrojů, pro kterou si můžeme kdykoliv sáhnout a využít..

Při mých setkáních kombinuji tanec, jógu, hlas, energii živlů a relaxační techniky.

Žena je

plynutí a hudba a tanec a život a uragán a klid a bouře a poušť a  ...

V mých setkváních propojuji prožitek se sebou samotnou a ve skupině dalších žen. Rozehříváme se v rytmu hudby, ladíme na své tělo a jak se v něm cítíme, využívám prvků z orientálních tanců i afriky. Zapojuji i intuitivní zpěv, mantry a souznění.

Protažení a nabití se jógovými pozicemi a sestavami s relaxací a masážemi je dar, který si dopřáváme.

Využívám živlovou energii, v tanci i v józe, vlastně stále ..

Připravuji pro vás půldenní i  jednodenní setkávání a také víkendový pobyt s wellness. V prožitku s hudbou se dotkneme konkrétních témat spojených s ženstvím. Dobijeme si baterky, zrelaxujeme se, vytvoříme prostor pro hluboký prožitek sebe sama, společné sdílení...

Termíny akcí najdete v Kalendáři akcí