ZELENÉ

POTRAVINY

V dnešní době, kdy výživová hodnota běžných potravin výrazně klesla, kdy do sebe dostáváme mnoho nežádoucích látek a kdy je těžké se ubránit všudypřítomnému stresu, vnímám zelené potraviny ječmen a chlorellu jako velký dar dnešnímu člověku.

Ječmen a chlorella mě plně vyživují, zároveň čistí mé tělo a neustále mi obnovují silnou imunitu. A také přinášejí radost a hojnost do života celé mé rodiny. 

Nabízím vám zdarma konzultaci o zelených potravinách. Napište mi aditi@centrum.cz nebo mi zavolejte na 774 688 768.

Většina zdravotních obtíží vzniká jen při stálém překyselení organismu, ať už ze stravy, nebo i z prostředí, ve kterém žijeme, včetně stresu a emočních procesů v organismu. Překyselení je nerovnováha organismu, na jejíž vyvážení spotřebujeme spoustu energie. Pokud ji nevyvážíme, dochází k nemocem a rakovinnému bujení. V odstraňování překyselení jsou Zelené potraviny, při našem standardním životním rytmu, jedinečné.

Jídlo, které nás vyživuje, ale současně nečistí (tedy zanáší), je z dlouhodobého hlediska jedem. Zelené potraviny ječmen a chlorella nás živí a čistí zároveň. Fakticky nejde o doplněk stravy, ale o stravu samotnou. Zelené potraviny jsou ve své podstatě koncentrovaná zelenina, čerstvá a kvalitní.

Ječmen a chlorella jsou tím nejzákladnějším, prvním článkem potravinového řetězce: ječmen (travina) na souši a chlorella (jednobuněčná řasa) ve vodě, proto jsou komplexními potravinami. Obsahují všechny základní stavební látky, které potřebujeme. Můžeme je nazvat také green fast food - ale zcela přírodní a nutričně bohatý. Obsahují chlorofyl, minerály, vitamíny, enzymy a antioxidanty.

Na rozdíl od všech superpotravin tolik propagovaných, které mají vysoký podíl té které prospěšné látky, jsou zelené potraviny komplexní a dokonce by se na nich dalo delší dobu žít jako na potravinové alternativě. V zelených produktech nezdůrazňujeme jednotlivé enzymy, či skupiny látek, ale jejich dokonalou synergii.

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, která žije na naší planetě v nezměněné formě zhruba dvě miliardy let a tvoří absolutní základ potravinového řetězce. Má extrémně silné očistné, ozdravné a omlazující účinky na lidský organismus. Obsahuje téměř kompletní škálu všech důležitých složek naší potravy ve skvěle stravitelné formě: vitamíny, minerály, bílkoviny, chlorofyl, aminokyseliny, probiotika, prebiotika a navíc kouzelnou složku, kterou vědci nazvali CGF - růstový faktor Chlorelly (Chlorella Growth Factor).

Chlorella Green Ways je slisovaná do tabletek a má unikátní kombinací tlaku a tepla narušenou buněčnou strukturu, aby byla stravitelná. Bez narušení buněčného obalu je chlorella pro člověka fakticky nestravitelná, ačkoli ji tak někteří jiní výrobci prodávají.

Ječmen obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, enzymů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně nežádoucího fosforu. Důležité je, že mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu, neboli výrazně snižuje zakyselení organismu.

 Ječmen Green Ways je prášek ze šťávy vylisované z mladého ječmene, šetrně usušené do teploty 31°C. Díky tomu je ječmen Green Ways stále „živý“, tzn. nutričně neznehodnocený. Nejedná se tedy o rozmixovaný usušený ječmen (neboli seno), který vyrábějí jiné firmy, protože ten je pro člověka obtížně stravitelný.

Green Ways je jediná firma produkující zelené potraviny, která testuje každou vypěstovanou sklizeň ve 3 laboratořích na to, co tam být má, ale především na to, co tam být nemá. Zaručený je osobní dohled nad růstem i zpracováním zelených potravin a zacházení s nimi. Samozřejmostí je bio-kvalita chlorelly i ječmene.

Celá naše rodina se čistíme a vyživujeme chlorellou a ječmenem, včetně mé malé dcery, která oboje miluje už od svých dvou let. Obzvláště zelené bonbónky "chlolela" jsou v kurzu. Na doporučení našich přátel jsme začali užívat zelené potraviny značky Green Ways, která má záruku extra vysoké kvality nejen samotných surovin, ale i jejich zpracování, skladování a balení, což je v tomto případě všechno velmi důležité. Jedná se o českou firmu, která se díky svému přísně etickému a ekologickému přístupu stala evropskou jedničkou v tzv. zelených potravinách. Výrobky Green Ways nejsou běžně prodejné v obchodech. Prodávají se skrz vlastní síť prodejců, a protože mě přijdou výrobky Green Ways dokonalé, rozhodla jsme se stát i jejich prodejcem. 

Jedno balení chlorelly, stejně jako balení ječmene, vám vydrží na 1 až 2 měsíce (dávkování vám doporučím v rámci konzultace) a stojí 1.150,- Kč. Cena je jednotná u všech prodejců a je uvedena i na balení. Při koupi 3 balení dostanete navíc jedno zdarma.

Pokud máte zájem o ječmen či chlorellu Green Ways, neváhejte mi napsat na

aditi@centrum.cz nebo mi zavolejte na 774 688 768. 

Osobní konzultaci k užívání zelených potravin vám vždy poskytnu ráda a zdarma. Při konzultaci probereme dávkování, detoxikační projevy a případné kontraindikace s nemocemi a léky.