ZELENÉ

POTRAVINY

V dnešní době, kdy výživová hodnota běžných potravin výrazně klesla, kdy do sebe dostáváme mnoho nežádoucích látek a kdy je těžké se ubránit všudypřítomnému stresu, vnímám zelené potraviny ječmen a chlorellu jako velký dar dnešnímu člověku.

Ječmen a chlorella mě plně vyživují, zároveň čistí mé tělo a neustále mi obnovují silnou imunitu. A také přinášejí radost a hojnost do života celé mé rodiny. 

Nabízím vám zdarma konzultaci o zelených potravinách. Napište mi aditi@centrum.cz nebo mi zavolejte na 774 688 768.

Většina zdravotních obtíží vzniká jen při stálém překyselení organismu, ať už ze stravy, nebo i z prostředí, ve kterém žijeme, včetně stresu a emočních procesů v organismu. Překyselení je nerovnováha organismu, na jejíž vyvážení spotřebujeme spoustu energie. Pokud ji nevyvážíme, dochází k nemocem a rakovinnému bujení. V odstraňování překyselení jsou Zelené potraviny, při našem standardním životním rytmu, jedinečné.

Jídlo, které nás vyživuje, ale současně nečistí (tedy zanáší), je z dlouhodobého hlediska jedem. Zelené potraviny ječmen a chlorella nás živí a čistí zároveň. Fakticky nejde o doplněk stravy, ale o stravu samotnou. Zelené potraviny jsou ve své podstatě koncentrovaná zelenina, čerstvá a kvalitní.

Ječmen a chlorella jsou tím nejzákladnějším, prvním článkem potravinového řetězce: ječmen (travina) na souši a chlorella (jednobuněčná řasa) ve vodě, proto jsou komplexními potravinami. Obsahují všechny základní stavební látky, které potřebujeme. Můžeme je nazvat také green fast food - ale zcela přírodní a nutričně bohatý. Obsahují chlorofyl, minerály, vitamíny, enzymy a antioxidanty.

Na rozdíl od všech superpotravin tolik propagovaných, které mají vysoký podíl té které prospěšné látky, jsou zelené potraviny komplexní a dokonce by se na nich dalo delší dobu žít jako na potravinové alternativě. V zelených produktech nezdůrazňujeme jednotlivé enzymy, či skupiny látek, ale jejich dokonalou synergii.

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, která žije na naší planetě v nezměněné formě zhruba dvě miliardy let a tvoří absolutní základ potravinového řetězce. Má extrémně silné očistné, ozdravné a omlazující účinky na lidský organismus. Obsahuje téměř kompletní škálu všech důležitých složek naší potravy ve skvěle stravitelné formě: vitamíny, minerály, bílkoviny, chlorofyl, aminokyseliny, probiotika, prebiotika a navíc kouzelnou složku, kterou vědci nazvali CGF - růstový faktor Chlorelly (Chlorella Growth Factor).

Ječmen obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, enzymů, vitamínů, aminokyselin a minerálů. Mladý ječmen obsahuje ve srovnání s pšenicí 25x více draslíku, 37x více vápníku, více než dvojnásobek hořčíku, 5x více železa, ale o polovinu méně nežádoucího fosforu. Důležité je, že mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu, neboli výrazně snižuje zakyselení organismu.

Důležité je si zjistit způsob zpracování ječmene. nejlépe pro člověka stravitelný je prášek ze šťávy vylisované z mladého ječmene a šetrně usušený do teploty 31°C. Díky tomu je stále „živý“, tzn. nutričně neznehodnocený. Nejedná se tedy o rozmixovaný usušený ječmen (neboli seno), který se také na trhu vyskytuje.

 

Celá naše rodina se čistíme a vyživujeme chlorellou a ječmenem, včetně mé malé dcery, která oboje miluje už od svých dvou let. Obzvláště zelené bonbónky "chlollela" jsou v kurzu. Na doporučení našich přátel jsme začali užívat zelené potraviny značky Green Ways, která má záruku extra vysoké kvality nejen samotných surovin, ale i jejich zpracování, skladování a balení, což je v tomto případě všechno velmi důležité. Jedná se o českou firmu, která se díky svému přísně etickému a ekologickému přístupu stala evropskou jedničkou v tzv. zelených potravinách. Výrobky Green Ways nejsou běžně prodejné v obchodech a prodávají se skrz vlastní síť prodejců.

Mě samotné přijdou zelené potraviny dokonalé, a proto je využívám i ve své práci.

Ráda vás provedu k pevnějšímu zdraví a větší vitalitě pomocí zelených potravin nejlepší světové kvality.

KONZULTACE ZDARMA!

Pokud máte zájem, napište nebo zavolejte na:

aditi@centrum.cz nebo mi zavolejte na 774 688 768. 

Osobní konzultaci k užívání zelených potravin vám vždy poskytnu ráda a zdarma. Při konzultaci probereme dávkování, detoxikační projevy a případné kontraindikace s nemocemi a léky.