Jóga s Aditi

Zvu vás na pravidelné kurzy jógy i jednorázové delší semináře. Zaměřuji se nejen na tělesná cvičení, ale i správné dýchání, umění relaxace, práci se zvukem a harmonizaci čaker.

ŽIVLY uvnitř i vně nás

Znovu objevme a napojme se na zdroj síly a energie živlů země, vody, ohně a vzduchu a přinesme jej do každodenního života. Jsou naší součástí, jsou všude kolem nás. Pohyb, hudba, zvuk, meditace jsou mostem k propojení.

Tance dávných tradic

Tyto kruhové tance, hudba a zpěv nás spojují na úrovni našich srdcí. Vycházejí z tradic celého světa, probouzejí zvláštní prožitek jednoty a mohou nás dovést až k mystickým stavům.

Zelené potraviny

Mladý ječmen a řasa chlorella jsou součástí mého každodenního jídelníčku. Preferuji a distribuuji vysoce kvalitní produkty značky Green Ways. Máte-li zájem o víc informací, kontaktujte mě.

Jógamatky

Art designové jógamatky z ruky malířky a arteterapeutky Evy Mašínové

Čtení čaker

Stejně jako má naše fyzické tělo jistou strukturu kostí, svalů a tkání, i naše jemnohmotná těla a aura se skládají z energií a polí jednotlivých čaker. Čakrový systém představuje východní přístup, jak popsat vývoj lidského vědomí, stejně jako existují západní teorie o mentálním, psychologickém a morálním lidském vývoji..

Jóga v kanceláři

Jóga pro vaše zaměstnance přímo ve vaší firmě. Snadno, efektivně a preventivně proti syndromu vyhoření, únavě a zatuhlému tělu. Tělesná cvičení, dechové a relaxační techniky přímo u vás v kanceláři.